Розі Хантінгтон-Уайтлі та еротичний сон

Одного разу Розі Хантінгтон-Уайтлі взяла участь у показі одягу відомого дизайнера. Згодом телевізійну версію показу демонстрували деякі телеканали, в тому числі і у Швеції. Улоф Бергман, сидячи на канапі перед телевізором і перемикаючи пультом канали, натрапив на цей показ. Улоф був студентом Стокгольмського Університету, вивчав математику. Зараз він знаходився у своїй кімнаті в гуртожитку.

- Дивись, Торберн, які дівчата ходять! – звернувся Улоф до свого співмешканця, – Одяг такий собі, а от дівчата – хороші!

- Де ти тут хороших дівчат бачиш? Одні вішалки!

- А ось ця – поглянь яка! – на подіум вийшла Розі Хантінгтон-Уайтлі, – дивись, який виразний погляд, яка легка хода, а яка фігура…

Улоф замовк. Торберн подивився і замовк також. За її дефіле вони обоє спостерігали мовчки. Коли Розі покинула подіум, Торберн ще трохи помовчав, а тоді сказав:

- Тааааак, ця дійсно клааааасна! – після чого взяв пульт і увімкнув наступний канал.

Пройшло кілька днів, під час яких Улоф не згадував про Розі. Та одної ночі вона з’явилась у його сні. Була величезна студентська вечірка. Вечірка проходила, чомусь, просто в математичному корпусі. Голосно грала музика, і навколо ходили веселі студенти. Розглядаючи всіх навколо, Улоф наткнувся на пару очей, які дивились на нього. Він подумав, що точно вже десь бачив ці очі. Власниця очей, не відриваючи їх від Улофа, плавно обійшла веселу молодь і підплила прямо до нього. По її ході та по ідеальних формах її тіла Улоф згадав, де бачив цю дівчину. Це була модель із недавнього показу.

- Розі Хантінгтон-Уайтлі, – мелодійним голосом сказала вона.

- Улоф Бергман, – відповів він, після чого опустив погляд вниз і виявив у себе в руці стакан зі спиртним. Студент легенько пригубив його, після чого одразу відчув себе сп’янілим. Розі за одну мить стала йому близькою.

Пройшла ще мить, і він вже обіймав її за талію. Вони йшли по коридору і намагались відчинити всі двері, що були на їх шляху. Але всі вони були зачинені. Раптом одні двері піддались, а за ними, замість навчальної аудиторії, виявилась його кімната в гуртожитку. Вони увійшли до неї і зачинили за собою двері.

Розі показала жестом “замри” і він зупинився прямо на порозі. Поважними кроками, не поспішаючи, вона підійшла до ліжка і поволі опустилась на нього. Далі Розі своїми великими очима недвозначно подивилась на хлопця і, знову жестом, поманила його до себе. Улоф, ледь стримуючись від збудження, підійшов до ліжка і сів біля дівчини. Вони почали пристрасно цілуватись. Такого задоволення від поцілунку Улоф не отримував зроду. Її губи були найприємнішим місцем, якого він коли-небудь торкався. Розі легенько штовхнула його, змусивши лягти на спину, вилізла на нього зверху, – і все це не перериваючи поцілунку. Рука Улафа продерлась під її одяг і лягла на груди Розі.

- Стоп. А у тебе презервативи є? – запитала модель.

Хлопець вмить протверезів. Глянув в кишенях – немає. Кинувся ритись в шухлядах – теж немає. Улоф повернувся до Розі з запитанням в очах.

- Немає? Ну, значить нічого не буде! – сказала вона.

- Як нічого не буде?!

- Не вистачало мені тут тільки СНІДом заразитись. Знаю я, що це таке – була вже хвора. Хворіла-хворіла, і від СНІДу померла!

- Як померла? Як таке може бути – ти ж тут?

- Бо це сон твій. Улоф прокидайся! Прокидайся! ВСТАВАЙ, УЛОФ!

Він розплющив очі, за плечі його штурхав Торберн:

- Вставай, соня! Сьогодні день студента, а значить хороша вечірка. Нам потрібно підготуватись.

- А у нас є презервативи? – ще сонним голосом запитав Улоф…

Він почистив зуби, легко вдягнувся і вибіг на двір. У найближчій аптеці він купив кілька пачок презервативів.

Ось так Розі Хантінгтон-Уайтлі бореться зі СНІДом.

Пригоди Розі Хантінгтон-Уайтлі

Опубліковано у Пригоди Розі Хантінгтон-Уайтлі | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Розі Хантінгтон-Уайтлі та еротичний сон

  1. DePoint коментує:

    Симпатична дівка )))

  2. Akceptor коментує:

    Можна поцікавитися, чим ця особа тебе так зацікавила? І чи не прийде вона на зміну Чаку Норрісу?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>