Розі Хантінгтон-Уайтлі і розрив із Джейсоном Стетхемом

Одного разу Розі Хантінгтон-Уайтлі гуляла по Брюсселю. Цього разу вона приїхала до Бельгії не по роботі, а просто прогулятись. Розвіятись. У Розі, можливо, вперше за кілька років, не було наперед заплановано, що вона робитиме на цих вихідних, і вона просто собі гуляла, насолоджуючись архітектурою міста та спогляданням перехожих. Вона фотографувала усе цікаве і відправляла у свій Інстаграм.

***

Молода симпатична блондинка на ім’я Беатріс Боель проходила повз стенд із пресою, коли її увагу привернула обкладинка одного журналу. На ній було дуже знайоме чоловіче обличчя. Беатріс змінила траєкторію свого руху, підійшла до стенду і зблизька почала розглядати журнал. Раптом вона згадала, де бачила це обличчя. Цей актор знімався у фільмі “Ефект колібрі”, на якому вона була не так давно разом із Моррісом. Вона ще згадала, як дивно на побаченні піти на бойовик, а не романтичну комедію. Обкладинка журналу сповіщала: “Джейсон Стетхем і Розі Хантінгтон-Уайтлі розійшлися через різницю у віці.”

Беатріс попрямувала далі, а в думках знову був Морріс. Напередодні вона сказала, що між ними нічого не може бути, але і досі не була впевнена у тому, що вчинила правильно.

Знаходячись у глибоких роздумах вона йшла, не помічаючи перехожих. А потім сіла на сходах якогось будинку, обхопивши коліна руками і, дивлячись просто вниз, так і продовжувала свої роздуми.

Саме в такому положенні дівчину випадково побачила Розі, яка проходила повз. Хоча, випадкового тут нічого немає – на Беатріс звертали увагу ледь не всі перехожі.

Розі побачила тендітну білявку у легенькому білому платячку, що сидить на сходах із сумним виразом обличчя. Розі чомусь подумала, що ця дівчина неодмінно хороша людина, і що з нею неодмінно потрібно заговорити.

- Привіт, – сказала Розі, сідаючи поряд на сходах. Беатріс плавно повернула голову і побачила біля себе вродливу жінку. Дуже вродливу. Вона відразу впізнала, хоча і не показала цього, колишню дівчину Стетхема, яку щойно бачила на обкладинці.

- Привіт, – відповіла тихо вона.

- Мені здається, твоє обличчя набагато красивіше, коли ти усміхаєшся, – сказала усміхнено Розі, – хоча, фотографи безумовно знайшли б шарм і у твоєму теперішньому образі.

- Коли компліменти говорять чоловіки, я ніколи їм не вірю. А от жінкам – зовсім інша справа, – сказала Беатріс і на обличчі її засіяла красива усмішка.

Дівчата кілька хвилин поговорили про погоду і архітектуру Брюсселю. Розі казала, що Беатріс пощастило народитись у дуже красивому місті, а та не заперечувала. Зрештою, дійшло до того, що модель поцікавилась, про що це так замріяно думала Беатріс на самоті.

- Навіть не знаю, як би це у двох словах відповісти. У мене є людина, якій я дорога і яка дорога мені – хоча ми не так вже й довго знаємо одне одного. Його звати Морріс. Але справа в тому, що він з’явився у моєму житті зовсім невчасно. У мене зараз той момент, коли я все переосмислюю, змінююсь, працюю над собою і маю масу цікавих планів. І от, як тільки усі ці плани почали здійснюватись, в житті з’явився він. І Морріс, сам того не бажаючи, заважає цим планам – бо замість того, щоб думати про них, я віддаюсь почуттям. Але нічого, учора я сказала йому, щоб більше не писав і не дзвонив мені…

- Хм, яка знайома ситуація! – почала задумливо Розі, – Думаю, тобі не потрібно сумніватись у своєму виборі. Справа у тому, що я теж нещодавно розійшлась із своїм хлопцем. Його звати Джейсон. Всі думають, що справа в різниці у віці – він майже на 20 років старший. Це ми з ним гарно придумали, але насправді все не так. Він запропонував мені вийти за нього. А я розумію, що якщо ми одружимось, то почнеться сім’я, діти. А у мене зараз пік росту моєї кар’єри. І я розуміла, що якщо оберу Джейсона і сім’ю, то мені потрібно буде попрощатись із кар’єрою. І, після роздумів, я все ж таки обрала кар’єру. Тому, можеш не переживати – все у тебе буде добре! Я впевнена у цьому.

Дівчата ще трохи поговорили, і попрощались. Розі пішла далі, а Беатріс залишилась сидіти. Але суму на її обличчі вже не було.

Хм, як дивно…, – думала Беатріс, – Цей Стетхем же реально класний хлопець. Бойовиків не люблю, але він же такий! Такий!.. Як такого можна було проміняти на кар’єру… Нізащо б такого не зробила!

Беатріс подумала ще кілька хвилин, а тоді витягнула свій телефон і набрала повідомлення наступного змісту:

“;)”

Вже за секунду воно висвітилось на телефоні Морріса.

Ось так Розі Хантінгтон-Уайтлі бореться за сімейні цінності.

“Пригоди Розі Хантінгтон-Уайтлі”

Опубліковано у Пригоди Розі Хантінгтон-Уайтлі | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Розі Хантінгтон-Уайтлі і розрив із Джейсоном Стетхемом

  1. Vasyok коментує:

    Ти її бачив без гриму? це ж звичайна баба з розпухшими губіщами

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>