Elle. tete-a-tete. Розі Хантінгтон-Уайтлі інтерв’ю

Крістофер Бейлі: Щойно я розповідав про жінок, які мене надихають. А хто надихає тебе?

Розі Хантінгтон-Уайтлі: Мама. Все життя вона була моєю рушійною силою, і тепер я стараюсь дати можливість їй гордитись мною. Мене завжди тягнуло до сильних, незалежних жінок, яскравим індивідуальностям, в яких є якась загадка і які не бояться власної сексуальності.

Крістофер Бейлі: Тобі притаманна неймовірна впевненість. Яку пораду можеш дати дівчатам, які прагнуть стати “новою Розі”?

Розі Хантінгтон-Уайтлі: Потрібно багато працювати над собою, бути рішучою. А ще, я завжди довіряю своєму шостому чуттю. І своїй команді. Люди, які тебе оточують, на п’ятдесят відсотків формують твій успіх.

Крістофер Бейлі: Парфюм – дуже особиста і емоційна річ. В тебе є своя історія, пов’язана з ароматом?

Розі Хантінгтон-Уайтлі: У мами все життя одні й ті ж духи. І кожен раз, коли я відчуваю їх аромат, мені стає тепліше на душі.

Крістофер Бейлі: У новому сезоні ти стала обличчям аромату Burberry. Завдяки тобі бренд розкрився з нового, більш чуттєвого боку. Як тобі такі зміни?

Розі Хантінгтон-Уайтлі: Це мій перший “сольний” проект для Burberry, що для мене велика честь. Я відчуваю себе по особливому. І новий Burberry Body має до цього найбезпосередніше відношення. Мені здається, аромат стане культовим.

Крістофер Бейлі: Як би ти описала Burberry Body?

Розі Хантінгтон-Уайтлі: Достатньо двох слів – чуттєвість і впевненість. Аромат вчить підкреслювати свою жіночність і сексуальність.

Крістофер Бейлі: Ти зараз проживаєш в Лос-Анджелесі. Сумуєш за Англією?

Розі Хантінгтон-Уайтлі: Я сумую за їжею, модою, фестивалями і англійським почуттям гумору. Але більше всього я сумую за моїми друзями і сім’єю. А ще по моїй собаці Леді. Знаєш, я тут слухаю BBC Radio 1, тому в курсі усіх музичних новинок. Але мені страшенно не вистачає британського телебачення.

[Взято з ELLE. Декабрь 2011 №12(127)]

Розі Хантінгтон Уайтлі

1 коментар до Elle. tete-a-tete. Розі Хантінгтон-Уайтлі інтерв’ю

  1. Felipe коментує:

    I really apitcepare free, succinct, reliable data like this.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>