Розі Хантінгтон-Уайтлі та тероризм

Одного разу Розі Хантінгтон-Уайтлі знялась для реклами косметики. Бренд, якому пощастило співпрацювати з Розі, – відомий на весь світ виробник косметики. На рекламу там грошей не шкодували, і фотографії з нею розлетілась по всім помітним глянцевим журналам, а також по білбордах усього світу – від Сіднею до Джуно, від Владівостоку до Йоханесбургу.

Один з численних білбордів з обличчям Розі Еліс знаходився в центральній частині Багдаду. За два квартали від нього стояла старенька машина, в якій сидів спітнілий чоловік. Його звали Сабір аль-Газаль. Він сидів за кермом, втупившись поглядом в одну точку, і помітно нервував. З його лоба стікали крапельки поту – хоча на дворі і не було спекотно. А нервував він, тому що сьогодні був день його смерті. Він повинен був померти і забрати з собою життя інших людей.

Сабір сидів і довго думав. Думав про своє життя і про своє призначення. А ще переживав, як би то зробити все правильно і чогось не забути. Коли він заведе машину, вибуховий механізм почне працювати. Далі він повинен буде проїхати два квартали прямо і повернути направо. За поворотом буде будівля, що належить американській армії. Він повинен буде в’їхати в неї. При ударі об бампер відбудеться потужний вибух.

“المجد لله” – сказав він і покрутив ключ запалювання. Дороги назад не було. Машина почала поволі рухатись вперед. Впевненість по-трохи поверталась до Сабіра – він знав, що робить усе правильно. Коли до повороту залишалось ще 50 метрів, він побачив перед собою білборд.

На білборді було жіноче лице. Це була Розі Хантінгтон-Уайтлі. Сабір вперше в житті бачив таку красу. Великі блакитні очі дивились прямо на нього, змушуючи його серце битись швидше. Губи її були пристрасно-розслаблені, за ними виднілись біленькі зуби. Пасма її білявого волосся легко спадали на красиві білі плечі. Дівчина була просто ідеальною – так і манила до себе. Її краса гіпнотизувала Сабіра: він не міг відірвати погляду від неї, так і продовжуючи їхати вперед. Він вже проїхав поворот, звернув з дороги на узбіччя і в’їхав прямо у білборд. Пролунав потужний вибух, який забрав життя Саміра, вщент знищив білборд та завдав деякої шкоди будівлям, що було навкруги. Крім Саміра аль-Газаля жертв не було.

Ось так Розі Хантінгтон-Уайтлі бореться з тероризмом.

Пригоди Розі Хантінгтон-Уайтлі

Опубліковано у Пригоди Розі Хантінгтон-Уайтлі | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Розі Хантінгтон-Уайтлі та тероризм

  1. extendedzero коментує:

    Класно. Завжди подобались короткі форми літератури.

  2. Ben коментує:

    Why do I bother callnig up people when I can just read this!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>